Haber Detayı
15 Mayıs 2021 - Cumartesi 02:18
 
Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı'dan Açıklamalar
Helenex Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı, bugün oynanacak Galatasaray-Yeni Malatyaspor maçı öncesi Beşiktaş taraftarlarının ortaya attığı iddialara tepki gösterdi.
GÜNDEM Haberi
Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı'dan Açıklamalar

Helenex Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı, bugün oynanacak Galatasaray-Yeni Malatyaspor maçı öncesi Beşiktaş taraftarlarının ortaya attığı iddialara tepki gösterdi. 

TV100'e açıklamalarda bulunan Ravcı "Söylenenler, konuşulanlar bizi ilgilendirmiyor. Bütün maçlarımıza nasıl çıktıysak, Galatasaray maçını da o maçlardan biri olarak görüyoruz. Elbette ki hassasiyeti büyük bir maç. Biz kendi işimize bakıyoruz." dedi.

Daha önce Galatasaray'da forma giyen oyuncuların sorulması üzerine ise Ravcı: "Bu maçın diğer 39 maçtan hiçbir farkı yok. Tamam, özel bir maç. Belki şampiyonu belirleyecek bir maç ama biz diğer maçlara nasıl hazırlandıysak, inanın bu maça da aynı şekilde hazırlandık. Çünkü biz Yeni Malatyaspor olarak bütün camialara sonsuz saygı duyuyoruz." ifadelerini kullandı.

Yine aynı programa konuk olan Yeni Malatyaspor Medya Sorumlusu Mehmet Türel: "Adem ve Semih ile konuştum. Söylentilere hiç kulak asmıyorlar. Adem Büyük; 'Her zamanki oyunumuzu oynayacağız. Ligi en iyi yerde bitirmek, kulübümüzün adına leke sürdürmemek için elimizden geleni yapacağız" dedi.

 

malatyatekhaber.com

Kaynak: () - habermerkezi Editör: malatyatekhaber
Etiketler: yeni malatyaspor, ali ravcı,
Yorumlar
Haber Yazılımı