Haber Detayı
22 Temmuz 2021 - Perşembe 22:42
 
Muhtar'dan MOTAŞ'a Sert Tepki
Malatya'da Kurban Bayramı süresince MOTAŞ'ın seferlerindeki aksaklıklar vatandaşları çileden çıkarırken Alacakapı Mahallesi Muhtarı Nafiz Sayın: "Vatandaşlar saatlerce otobüs bekliyorlar. Motaşın otobüsleri çalışıyor ama o da yetersiz. Yazık bu millete. Eğer bu görevi yapıyorsanız layıkıyla yapın." diyerek tepki gösterdi.
GÜNDEM Haberi
Muhtar'dan MOTAŞ'a Sert Tepki

Kurban Bayramı süresince Malatya'da toplu taşımadaki sefer sayıların azlığı tepki topladı. MOTAŞ'a tepki gösterenlerden Battalgazi ilçesine bağlı Alacakapı Mahallesi Muhtarı Nafiz Sayın sefer sayılarına sert tepki gösterdi. 

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Muhtar Sayın: "Buradan Motaş Genel Müdürüne sesleniyorum  Neden özel halk otobüsleri çalışmıyor zarar ediyorlarsa bıraksınlar.Vatandaşlar saatlerce  otobüs bekliyorlar Motaşın otobüsleri çalışıyor  o da yetersiz yazık bu millete. Eğer bu görevi yapıyorsanız layıkıyla yapın. Ben bir muhtar olarak otobüsler gelmediği için hakarete uğramak zorunda değilim. Vatandaşlar bedava değil parasıyla hizmetlerini yapsınlar ama düzgün yapsınlar diyorlar.
NOT: Sizin otobüslerinize binen insanların taksiye verecek parası olmayabilir acil işleri olabilir bunları da göz önünde bulundurmanızı istiyorum. Benim gücüm yetse 10 dakikada bir gelmesini isterim ancak biz muhtarlarında gücü yetmiyor." ifadelerini kullandı.

 

 

 

malatyatekhaber.com

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: malatya haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı