Haber Detayı
04 Mayıs 2021 - Salı 11:47
 
Malatyalı Avukat Naki Çalışkan Covid-19'a Yenik Düştü
Malatya Barosu’nun sevilen avukatlarından Naki Çalışkan koronavirüse yenik düştü.
GÜNDEM Haberi
Malatyalı Avukat Naki Çalışkan Covid-19'a Yenik Düştü

Malatya Barosu’nun sevilen avukatlarından Naki Çalışkan koronavirüse yenik düştü.

Türkiye’de covid-19 salgınında can kayıpları yaşanmaya devam ederken bir acı haberde Malatya’dan geldi. Malatya Barosu’nun sevilen Avukatlarından Malatya Hekimhanlı  Naki Çalışkan bir süredir covid-19 tedavisi görüyordu. Çalışkan, tedavi gördüğü hastanede covid-19’a yenik düştü. Çalışkan’ın vefatı derin üzüntü yaratırken aynı zamanda CHP üyesi olan Çalışkan’ın vefatıyla ilgili mesaj yayımlayan CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba: “Parti üyemiz, değerli insan Av. Naki Çalışkan’ın genç yaşta vefatını büyük üzüntüyle öğrendim. Allah rahmet diliyorum,mekanı cennet olsun.Ailesinin ve yakınlarının acılarını paylaşıyor, sabırlar diliyorum.” dedi.

Malatya Baro Başkanı Enver Ha mesajında:  “Dostum  , büro ortağım  , kardeşim av.naki çalışkan ‘ı  toprağa verdik . allah rahmet eylesin , mekanı cennet olsun . ailesinin , baromuzun  ve sevenlerinin başı sağolsun.” İfadelerini kullandı.

AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca: “Meslektaşımız Avukat Naki Çalışkan koronavirüs nedeniyle vefat etmiştir. Ailesine, yakınlarına ve camiamıza başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun.” dedi.

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz: “Malatya Baro Avukatlarımızdan, Partimizin üyesi Av. Naki Çalışkan'ın genç yaşta vefatını büyük üzüntü ile öğrendim. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

CHP Yeşilyurt Belediye Meclis üyesi Avukat Tayfun Çakır ise mesajında: “Meslektaşımız Av. Naki Çalışkan’ın vefatını büyük bir üzüntü ile öğrendim. Allah rahmet eylesin. Güleryüzlü, iyi niyetli, hayat dolu, değerli bir ağabeyimizdi. Yakınlarına sabır diliyorum. Sevenlerinin ve meslektaşlarımızın başı sağolsun.” İfadelerine yer verdi.

 

 

malatyatekhaber.com / Erkan Yılmaz Çakır

 

Kaynak: () - habermerkezi Editör: malatyatekhaber
Etiketler: naki çalışkan,
Yorumlar
Haber Yazılımı