Haber Detayı
25 Eylül 2021 - Cumartesi 22:12
 
İrfan Buz: Üstünlük Bizdeydi
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor'un 1-0 kaybettiği Antalyaspor maçından sonra açıklamada bulunan Teknik Direktör İrfan Buz: ' Genel anlamada üstünlük bizdeydi. Net pozisyonlar bizdeydi. Ama futbolun içerisinde var işte. Son dakikada golü yedik. Bu tamamen müsabakanın hakkı değildi. " dedi.
SPOR Haberi
İrfan Buz: Üstünlük Bizdeydi

Buz yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada: "Deplasmanda 5 tane net pozisyonumuz var. O posizyonları deplasmanda yakaladığınız zaman atmanız gerekiyor. Çok farklı bir müsabaka olması gerekirken 1-0 mağlup olduk. Son dakika yediğimiz gol de pozisyon değil aslında. Vuruldu karambole içeri girdi. Genel anlamada üstünlük bizdeydi. Net pozisyonlar bizdeydi. Ama futbolun içerisinde var işte. Son dakikada golü yedik. Bu tamamen müsabakanın hakkı değildi. " dedi.
Oyuncuların üzerinde stres mi sorusuna ise Buz: "Baskı olsaydı deplasmanda böyle oynamazsınız. Daha silik oyun oynarsınız. Oyun anlamında iyi bir oyun oynadı futbolcularımız. Oyun anlamında her şeyi yaptılar. Sonuç anlamında bir şey yapamadık." şeklinde cevap verdi. 

 

malatyatekhaber.com

 

Kaynak: () - habermerkezi Editör: malatyatekhaber
Etiketler: yeni malatyaspor,
Yorumlar
Haber Yazılımı