Haber Detayı
01 Aralık 2021 - Çarşamba 00:04
 
Dilmen'den Sumudica'ya Sert Tepki: O Espriyi Adil Gevrek'le Sohbet Sırasında Yaparsın
Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın Öznur Kablo Yeni Malatyaspor ile 0-0 kaldığı maçla Sumudica'yı hedef alırken: 'Sumudica 'kilo versem sahaya çıkar oynarım' dedi. O gün Malatyaspor başkanı olsam Teşekkür ederim derim, gönderirim. O espriyi Adil Gevrek'le sohbet sırasında yaparsın.' dedi.
GÜNDEM Haberi
Dilmen'den Sumudica'ya Sert Tepki: O Espriyi Adil Gevrek'le Sohbet Sırasında Yaparsın

TRTspor'da açıklamada bulunan ve Sumudica'nın oyun anlayışına eleştiriler getiren Dilmen:  "Malatya puan aldı demek istemiyorum. Galatasaray çok pozisyona girdi 2. yarı. Niye Malatya puan aldı? Sumudica kimine göre çok değerli Teknik Direktör. Türkiye'de çok uzun süredir oynanmayan 3'lü 5'li formatına döndü. Ama oyuncusuna ne bırakacak. Gol yememeyi bırakacak. Bende Yeni Malatyaspor'un Teknik Direktörü olsam içerde Galatasaray'la berabere kalsam mutsuz olmam. Ama oyuncu olarak gol yememekten başka düşüncesi olmayan yapıda oynuyorsunuz. 5'li değil. Bildiğin 8'li 9'lu savunma. Adem tek santrafor. Geride 3'lü gözükse de değil. Gömülüp pozisyon vermemeye çalışan Ertaç'a dua eden bir Teknik Direktör." dedi. 

"GÖNDERİRDİM"

Sumudica'nın geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaya da tepki gösteren Dilmen: "Sumudica 'kilo versem sahaya çıkar oynarım' dedi. O gün Malatyaspor başkanı olsam Teşekkür ederim derim, gönderirim. O espriyi Adil Gevrek'le sohbet sırasında yaparsın." dedi.

 

malatyatekhaber.com / Erkan Yılmaz Çakır

Kaynak: () - habermerkezi Editör: malatyatekhaber
Etiketler: yeni malatyaspor,
Yorumlar
Haber Yazılımı