Astroloji

 

 

 
Akrep (06.12.2021)
Alışveriş yapma isteğiniz oluşuyor. Ekonomik durumunuzu göz ardı etmeden hareket etmelisiniz. Bu noktada isteğinize yenik düşebilir ve biraz alışverişin dozunu abartabilirsiniz. Duygusal boşluğunuzu alışveriş ile doldurmaya çalışmayın.
 
Aslan (06.12.2021)
Çalışma şeklinizi değiştiriyorsunuz. Yüksek performans sergilemek için sanatsal yönünüzü kullanacaksınız. Böylece hem çalışıp hem yaratmış olacaksınız. Bu durum sizin daha verimli iş bu performansı sergilemenize sebep olacaktır.
 
Balık (06.12.2021)
Gayrimenkul alımı için emlakçılarla görüşmeleriniz olabilir. İstediğiniz şartları belirtiyorsunuz. İstediğiniz özelliklere göre bir ev bulmak için biraz daha bekleyebilir ya da şartlarınıza göre hızlıca sonuca gidebilirsiniz.
 
Başak (06.12.2021)
Bugün en fazla kendinize tahammülünüz kalmıyor. Bu yüzden iç gerginliğiniz dışarıya yansıyabilir ve kurduğunuz cümlelerde kırıcı olabilirsiniz. Üslubunuzu ve cümlelerinizi yönetebildiğiniz sürece kırdığınız kişi sayısı daha az olacaktır.
 
Boğa (06.12.2021)
Size gerçekleri anlatmayan dostlarınızla iletişiminizi yeniden gözden geçirme kararı alabilirsiniz. Bu doğrultuda yakın arkadaşlarınızdan bazılarıyla arkadaşlıklarınızı bitirebilir ve sınırlarınızı yeniden belirleyerek herkese bir ayar çekebilirsiniz.
 
İkizler (06.12.2021)
Aşk hayatın resmiyet kazanıyor. Geleceğe yönelik düşüncelerini ailen ile paylaşıyorsun. Bu konuda ailenizden gerekli desteği görebilir ve heyecanınızı partnerinizle paylaşabilirsiniz. Bu heyecanın getirdiği stres ile gergin olabilir ve konuşmalarınızda kırıcı cümleler kullanabilirsiniz.
 
Koç (06.12.2021)
Özgür olmak isteyeceksiniz. Hız tutkunuzu gerçekleştirirken dikkati elden bırakmamalısınız. Bir anlık dalgınlıkla geri dönülmesi zor olan olayların içine sürüklenebilirsiniz. Bir iş yaparken sadece o yaptığınız işe odaklanın.
 
Kova (06.12.2021)
Sosyal olmak için aktiviteler düzenleyebilirsiniz. Huzuru sevdiklerinizin yanında arıyorsunuz. Sevdiklerinizle geçireceğiniz vakitler sizin için altın niyetinde olabilir ve onların varlığı için tüm zorlukları göze olabilirsiniz. Yaşadığınız an, belki şükür sebebiniz olabilir.
 
Oğlak (06.12.2021)
Kendinizi dışarıdan gelecek zararlara karşı korumaya alıyorsunuz. Duvarlarınızın sınırlarını genişleteceksiniz. Bu konudaki esnekliğinize çevrenizden güzel tepkiler alabilirsiniz. Duyduğunu sözler ruhunuza ve enerjinize çok iyi gelecek.
 
Terazi (06.12.2021)
Bugün ki iletişimlerinizde her zamanki konuşma dilinizden çok daha fazla hassas olabilir ve hata yapmamak için karşı tarafla uyumu yakalamak isteyebilirsiniz. Yalnız kalmaktan korkuyorsunuz. Bu yüzden hata üstüne hata yapıyor ve gereksiz yere tedirgin oluyorsunuz.
 
Yay (06.12.2021)
Enerjiniz yüksek, gezintiye çıkmak için sabırsızlanıyorsunuz. Arkadaşlarınız ile yapacağınız planlar da keyifli neşeli sohbetler gerçekleştirebilir ve motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Bu tür ortamlarda daha fazla yer almak için yeni planlar yapabilirsiniz.
 
Yengeç (06.12.2021)
Günlük işlerinizi yapmak istemeyeceksiniz. Ruhunuz özgürlüğe ihtiyaç duyuyor. Bu yüzden bugün işlerinizde fire verebilir ve kendinize özel bir zaman yaratabilirsiniz. Böyle zamanlarda dışarda yürüyüş yapmak, kendinizle konuşmak ilacınız olabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı