Haber Detayı
25 Ocak 2021 - Pazartesi 22:25
 
Youssouf Ndayishimiye'nin Menajeri Konuştu
Galatasaray'ın transfer gündemindeki Youssouf Ndayishimiye'nin temsilcisi Ahmet Arslan önemli açıklamalar yaptı.
SPOR Haberi
Youssouf Ndayishimiye'nin Menajeri Konuştu

Galatasaray'ın transfer gündemindeki Youssouf Ndayishimiye'nin temsilcisi Ahmet Arslan önemli açıklamalar yaptı.

"7 kulüp teklif verdi"

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Arslan, "Galatasaray'la Yeni Malatyaspor'un hâlen bu transfer için görüştüğünü biliyorum. Ancak Cadiz'den sonra PAOK da bir teklif verdi. Kiralama teklifi veriyorlar; ama Yeni Malatyaspor kiralama teklifini kabul etmiyor. Başkan Adil Gevrek, kulübün menfaetleri gereği kiralama yöntemine sıcak bakmıyor. Anderlecht çok ciddi olarak ilgilendi. Saint-Étienne'de başkanla görüştü. Başka bir Belçika kulübü de Yeni Malatyaspor'u aradı. 7 kulüp resmî teklif verdi" dedi.

"Galatasaray gep aklındaydı"

Ahmet Arslan, "Çok çalışması gerektiğini biliyor ve çok çalışıyor. Hamza Hamzaoğlu ondan çok memnun. Youssouf, Galatasaray'ı çok seviyor. Bana bunu söyledi. Daha önce Galatasaray'a geldi. Galatasaray'da genç yaşta denenmeye çıktı. Hatta Galatasaray, yetişmesi için bir takıma kiralık vermeyi düşünmüş; ama onu getiren menajer para sever olduğu için çocuğu geri götürmüş. Ama Youssouf pes etmedi. Şimdi milli takımın banko oyuncusu oldu. Galatasaray sempatisi var. Bunu kesin olarak söyleyebilirim" şeklinde konuştu.

"Soğukkanlı ve güçlü"

İki buçuk yıl önce Afrika'daki bir U20 şampiyonasında Ndayishimiye'yi keşfettiğini belirten Ahmet Arslan, "1 yıl takip ettim. Soğukkanlılığı, fizik gücü dikkâtimi çekti. Adil başkana sunduk. Adil başkan da Burindi liginden A takıma oyuncu alacak en cesur başkan. İkiletmedi ve getirdik. Youssouf beni babası gibi görüyor. Ben onun için bir menajer değilim. En yakınındaki kişiyim. Her sorunu ile ilgileniyorum" diyerek açıklamalarını noktaladı.

 

 

malatyatekhaber.com - ajansspor.com

 

Kaynak: () - habermerkezi Editör: malatyatekhaber
Etiketler: yeni malatyaspor
Yorumlar
Haber Yazılımı