Haber Detayı
10 Eylül 2020 - Perşembe 13:55
 
Yeni Malatyaspor Taraftarlarından Yönetime Sert Tepki
Yeni Malatyaspor'un Erkan Kaş'a ile tekrar anlaşmasına taraftarlardan sert tepki geldi.
GÜNDEM Haberi
Yeni Malatyaspor Taraftarlarından Yönetime Sert Tepki

Yeni Malatyaspor'un Erkan Kaş'a ile tekrar anlaşmasına taraftarlardan sert tepki geldi.

Yeni Malatyaspor'un küme düştüğü geçen sezonki son maçta gülmesiyle tepki çeken Erkan Kaş'ın Yeni Malatyaspor ile tekrar anlaşarak idmanlara çıkması tepkilere neden oldu.

Taraftar gurupları ve taraftarlar Erkan Kaş'ın takımda olmasını istemezken Taraftarlar mesajlarında yönetiminin bu kararını eleştirdi.

 Malatyaspor haber ajansı kullanıcısı ; "Erkan Kaş 'ın bu takımda yeri yok. Erkan bu takıma varlığı ile ihanet ediyor."

Yeni Malatyaspor medya isimli başka bir kullanıcı; "Erkan Kaş, takım bulamayınca Malatyaspora geri döndü. Sizce Erkan Kaş takımdan ayrılmalı mı?"

Başka bir kullanıcı ise, yayınladığı video ile birlikte; "Adil Gevrek şu görüntüleri izledikten sonra canın sıkılmıyorsa Malatyalı ve Malatyasporlu değilsin olamazsın. Bu oyuncu bu takımı kurtaracak bile olsa istemiyoruz kardeşim. Batırdın iyice kendini Adil Gevrek Az kayserinin başkanına bir bak ya. Yeter ama yeter."

Başka bir taraftar ise; "Yeni Malatyaspor Taraftarları Olarak Erkan Kas Transferini Onaylamıyoruz" dedi.

Yeni Malatyaspor'lu bir başka taraftar ise; "Erkan Kaş'ı ,Malatyaspor' da tutmak için bir tane mantıklı sebep varsa taraftar olarak parasını toplayıp verelim.Takımın küme düştüğü gün arsızca gülen adamı takımda tutan,tutmak isteyen kimse yazıklar olsun.Erkan Kaş da utanmadan nasıl Malatya'ya gelebiliyor aklım almıyor."

 Yeni Malatyaspor gazetesi isimli başka bir kullanıcı ise; "Şaka değil gerçek! Vallahi bravo billahi bravo! Camia ile dalga geçmeyin! Erkan Kaş, Yeni Malatyaspor idmanına katıldı...  Kulüp hesapları dün akşamki paylaşımı kaldırdı. Hatalardan ders alınmış mı?" yorumlarında bulundu.

 

 

malatyatekhaber.com-malatyasoz.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: yeni malatyaspor
Yorumlar
Haber Yazılımı