Haber Detayı
10 Eylül 2020 - Perşembe 17:48
 
Yeni Malatyaspor'da İmza Töreni
Bu hafta başlayacak 2020 - 2021 Futbol Sezonunda Yeni Malatyaspor formasını terletecek yeni Kaplanlar görücüye çıktı.
GÜNDEM Haberi
Yeni Malatyaspor'da İmza Töreni

Bu hafta başlayacak 2020 - 2021 Futbol Sezonunda Yeni Malatyaspor formasını terletecek yeni Kaplanlar görücüye çıktı.
Adem Büyük, Murat Akça, Jetmir Topalli, Benjamin Tetteh, Christian Cueva, Fernando Zuqui, Guido Herrera, Zeki Yavru, Eray İşcan ve Doğukan Emeksiz attıkları imzayla Kaplan oldular.
İmza töreninde bir konuşma yapan Kulüp Başkanımız Adil Gevrek, "Bu hafta başlayacak Süper Lig bütün takımlar için hayırlı olsun. Yeni Malatyaspor olarak bu sezon güzel işler yapmak istiyoruz ve bu doğrultuda inandığımız, güvendiğimiz isimleri renklerimize bağladık. Bu sene çok katkı sağlayacağına inandığımız karakterli, kaliteli futbolcu kardeşlerimizi transfer ettik. Yeni tranferlerimiz büyük camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Yeni Malatyaspor büyük bir camiadır. Bu büyük camiaya katılan futbolcularımızla inşallah büyük başarılara imza atarız." dedi.
Taraftarların sorularını yanıtlayan Adem Büyük ise şunları söyledi: "2 sezon formasını giydiğim bu takımda tekrar olduğum için mutluyum. Çok isteyerek geldim buraya. Sevdiğim, bildiğim ve takım olarak güvendiğim bir şehre geldim. Bizleri desteklemeye devam edin. Geçmişte yaşanmış bazı sıkıntılar olabilir. Bu sıkıntıları tekrar yaşamamak adına taraftar, yönetim ve futbolcular her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekiyor."

 

 

malatyatekhaber.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: yeni malatyaspor
Yorumlar
Haber Yazılımı