Haber Detayı
14 Haziran 2018 - Perşembe 12:50
 
VALİ ALİ KABAN'DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
GÜNDEM Haberi
VALİ ALİ KABAN'DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Malatya Valisi Ali Kaban Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesaj da: "Birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, kardeşliğimizi ve dostluğumuzu en sıcak şekilde htiğimiz, maneviyat ikliminden esintilerin kuşattığı bir Ramazan Ayı’nı daha huzur içerisinde idrak ederek bayramı karşılamanın mutluluğunu yaşamaktayız" dedi.

Kaban'ın mesajı şöyle: "Bayramlar, milli ve manevi değerlerimizi bütün lezzetiyle tattığımız, kırgınlık ve küskünlüğü bir kenara bırakarak coşkuyla kucaklaştığımız müstesna günlerdir. Bu günlerin sevincini, heyecanını, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her anına yayabilmek, hepimizin ortak hedefi olmalıdır.

Hassaten fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız, kapısı günlerdir çalınmamış hasta, yaşlı, yetim, öksüz, kimsesiz kardeşlerimiz ihmal edilmemeli, kapıları çalınmalı, kendileriyle hemhâl olunmalıdır. Bayramlarımızın toplumsal barışı tesis etmenin en büyük fırsatı olduğu unutulmamalıdır.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, başta siz Muhterem Malatyalılar olmak üzere Necip Milletimizin ve bütün İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyor; bayramın tüm insanlığa dostluk, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor, herkese sağlık ve esenlikler diliyorum."

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİ, ALİ, KABAN'DAN, RAMAZAN, BAYRAMI, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı