Haber Detayı
06 Şubat 2020 - Perşembe 17:51
 
TFF Başkanı Adil Gevrek'i Hedef Aldı: O Soruyu Adil Gevrek'e Sorun
TFF Başkanı Nihat Özdemir, tartışma yaratan BTCTurk Yeni Malatyaspor-Trabzonspor maçının erelenme kararıyla ilgili BTCTurk Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'i hedef aldı.
GÜNDEM Haberi
TFF Başkanı Adil Gevrek'i Hedef Aldı: O Soruyu Adil Gevrek'e Sorun

TFF Başkanı Nihat Özdemir, tartışma yaratan BTCTurk Yeni Malatyaspor-Trabzonspor maçının erelenme kararıyla ilgili BTCTurk Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'i hedef aldı.

"DOĞRU BULMUYORUM"

Özdemir konuyla ilgili olarak:"Kulüplerden sorumlu bir yönetim kurulu arkadaşımız o görüşmeleri yaptı. Ama Malatyaspor Başkanı'nın neden o maçı oynamak istediğini ben de merak ediyorum. Stada ambulans dahi yollayamazdık. Çünkü o stada gidecek ambulans dahi yoktu. Şehir ambulansları yaralı taşımakta enkaz altından insanları çıkarmakla meşguldü. Başka hesaplar da vardı. Bir kulüp, hiç ilgili olmamasına rağmen bu konuya girdi. 'Bu maçı erteliyorlar, göreceksiniz o maçta sarı kartı olan arkadaşı affedecekler ve diğer maçta oynayacak.' dediler. Olmadığını gördüler. Kulüp müracaat etti, reddedildi ve o oyuncu oynayamadı. Bazı şeylerin altında bazı kötü niyetleri aramayı doğru bulmuyorum." dedi.

"ADİL GEVREK'E SORUN"

Özdemir açıklamalarının devamında: "İnsanların, başkanların, yöneticilerin; teknik direktörleriyle, takımlarıyla ilgileneceğine kendi taraftarlarını bu şekilde yönlendirmelerini doğru bulmuyorum. Maçın ertelenmesi belli olduktan sonra, Yeni Malatyaspor ertesi sabah tüm takım neden Antalya'ya gitti? Neden Malatya'da kalmadı? Size o açıklamayı yapan kulüp başkanımıza sorun, 'Niye Malatya'dan takımı Antalya'ya götürdün?' diye. Lütfen çıkınca Sayın Adil Gevrek'e sorun, çok güvenliyse kendi futbolcuları mı gitmek istedi Antalya'ya, onlar mı gitmek istedi?" şeklinde konuştu.

 

malatyatekhaber.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: TFF, Başkanı, Adil, Gevrek'i, Hedef, Aldı:, O, Soruyu, Adil, Gevrek'e, Sorun,
Yorumlar
Haber Yazılımı