Haber Detayı
20 Şubat 2021 - Cumartesi 18:57
 
Şevket Keskin'den Yeni Malatyaspor Tepkisi
Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Yeni Malatyaspor'un evinde 2-0'dan 3-2 yenildiği maç sonrası yaptığı açıklamada: "Futbol “ruhsuz” bir durumu kabul etmez. “Karekter” kaybedilirse ortada “takım” Ve “hoca” diye bir şey kalmaz." ifadelerini kullandı.
GÜNDEM Haberi
Şevket Keskin'den Yeni Malatyaspor Tepkisi

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Yeni Malatyaspor'un evinde 2-0'dan 3-2 yenildiği maç sonrası yaptığı açıklamada: "Futbol “ruhsuz” bir durumu kabul etmez. “Karekter” kaybedilirse ortada “takım” Ve “hoca” diye bir şey kalmaz." ifadelerini kullandı.

"YETER ARTIK"

Yeni Malatyaspor evinde Konyaspor'a 3-2 yenilirken maç sonrası özellikle Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu'na tepkiler yükseldi. Mağlubiyetle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Adil Gevrek'i destekleriyle bilinen Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin: Futbol “ruhsuz” bir durumu kabul etmez. “Karekter” kaybedilirse ortada “takım” Ve “hoca” diye bir şey kalmaz.Yeni Malatyaspor’un Konyaspor karşısında takım ve teknik heyet olarak duruşu YAKIŞMAMIŞTIR. Futbolda rakip zorlanır, şehir ve taraftarın sabrı değil. Yeter artık..." dedi.

 

 

 

malatyatekhaber.com

Kaynak: () - habermerkezi Editör: malatyatekhaber
Etiketler: yeni malatyaspor
Yorumlar
Haber Yazılımı