Haber Detayı
21 Kasım 2020 - Cumartesi 19:49
 
'Malatya Valisi Uyuyor mu?'
İyi parti Malatya il başkanı Süleyman Sarıbaş, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünün yapmış olduğu okul onarım ihalelerinden ve bu onarımların projelerine uygun yapılıp yapılmadığından dolayı Malatya Valisi Aydın Baruş 'Malatya Valisi Uyuyor' başlığıyla sorular yöneltti.
GÜNDEM Haberi
'Malatya Valisi Uyuyor mu?'

İyi parti Malatya il başkanı Süleyman Sarıbaş, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünün yapmış olduğu okul onarım ihalelerinden ve bu onarımların projelerine uygun yapılıp yapılmadığından dolayı Malatya Valisi Aydın Baruş 'Malatya Valisi Uyuyor' başlığıyla sorular yöneltti.

Sarıbaş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada

"Sn Valimize soruyoruz?

İyi parti Malatya il başkanı Süleyman Sarıbaş Twitter hesabından Sn Malatya valisi uçuyor mu? Başlığı adı altında sorularına cevap istedi.

1-Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünün yapmış olduğu okul onarım ihalelerinden ve bu onarımların projelerine uygun yapılıp yapılmadığından

2- Bu ihalelerde davetiye gönderilen müteahhitlerin seçilmesinden tutunda önce işi yaptırıp sonra adrese teslim ihaleler yapılıp yapılmadığından

3- Ortaya çıkan pis kokulardan haberinin olup olmadığını sorgulamak için, partimizde oluşturduğumuz bir mühendisler kurulu ile işleri yakinen incelediğimizi ve takip ettiğimizi bilmesini isteriz.

4- Malatya’lının hakkı olan tek bir kuruşun çar çur edilmesine, yandaş müteahhitlere peşkeş çekilmesine göz yummayacağımızı artık bilmeleri gerekir. Halkımız emin olsun ki İYİ Parti iktidarında hepsinin hesabını soracağız." dedi.

 

 

 

malatyatekhaber.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: malatya haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı