Haber Detayı
18 Kasım 2020 - Çarşamba 14:27
 
Malatya'da Fuhuş Baskını
Malatya'da fuhuş yaptığı tespit edilen 2 şahsa para cezası uygulandı.
ASAYİŞ Haberi
Malatya'da Fuhuş Baskını

Malatya'da fuhuş yaptığı tespit edilen 2 şahsa para cezası uygulandı.

Malatya'da Kavaklıbağ Mahallesinde bir ikamette fuhuş yapıldığı tespit edilen bir bayan ve bir erkek şahsa fuhuş konusu ile alakalı olarak idari işlem yapıldı.

Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan diğer çalışmalar şöyle: 

Sancaktar Mezarlığı civarında durdurulan bir araç ve araç içerisinde bulunan 1 ruhsatsız tüfek ve 2 kartuş ele geçirilmiş,

· Hidayet mahallesinde bir şahıstan üzerinde 0.95 gr kannobinoit maddesi,

· Dabakhane mahallesinde durdurulan M Y. isimli şahsın üzerinde 4 uyuşturucu hap ve 1 kesici alet alınmış,

· Sarıcıoğlu mahallesinde ekiplerden kaçmaya çalışan ve yakalanan bir araca Dur ikazına uymamak ve Ehliyetsiz araç kullanmaktan işlem yapılmış, ayrıca ruhsat sahibine sürücü belgesiz şahsa araç kullandırmaktan trafik cezası uygulanmıştır.

· Kavaklıbağ Mahallesinde bir şahıstan yapılan kontrollerinde araç içerisinde bir şahsa ait 1 pompalı tüfek ve 4 kartuş görülmüş ayrıca şahsın yapılan GBT sorgusunda Malatya 5. Asliye Ceza Mahkemesince Basit Yaralama suçundan arandığı anlaşılmıştır.

· Turgut Temelli Caddesinde bir şahıstan 1 kesici alet ele geçirilmiştir.

· Battalgazi Polis Merkezinde görevli Ç. M. Bekçileri tarafından İskender Mahallesinde 2 şüpheli tarafından 12 tahta beton kalıbını el arabasına yüklemiş vaziyette götürüldüğünün görülmesi üzerine, yapılan mülakat sonucu beton kalıpları müştekisine teslim edilmiş, yaşı büyük A. E. gözaltına alınmış, diğer yaşı küçük şahıs Çocuk Şube Müdürlüğüne teslim edilmiştir.

 

 

 

bülten

Kaynak: Editör:
Etiketler: Malatya'da, Fuhuş, Baskını,
Yorumlar
Haber Yazılımı