Haber Detayı
15 Şubat 2020 - Cumartesi 19:27
 
LÖSEV Malatyalı Ailelerin Yanında
Kanserle savaşan ailelerin her aşamada yanında olan LÖSEV görevlileri, Malatyalı ailelerin sorunlarını birebir yerinde tespit etmek için Malatya’daydı.
GÜNCEL Haberi
LÖSEV Malatyalı Ailelerin Yanında

Kanserle savaşan ailelerin her aşamada yanında olan LÖSEV görevlileri, Malatyalı ailelerin sorunlarını birebir yerinde tespit etmek için Malatya’daydı.

LÖSEV görevlileri aile ziyaretleri ile sorunları yerinde çözerek destek vermeye devam ediyor.

Yıl boyunca nakdi ve ayni yardımlara devam LÖSEV aynı zamanda il ziyaretleri ile tüm Türkiye’deki ailelerin sorunlarına yerinde çözüm buluyor. LÖSEV, maddi desteklerin yanı sıra sosyal destekler de sunuyor.

LÖSEV adı kullanılarak yapılan dolandırıcılıklara dikkat çeken LÖSEV yetkilileri, “LÖSEV kapı kapı dolaşıp para istemez” uyarısında bulundu. Gönüllüleri ve Lösemili Çocukların anneleri ile birlikte, sadece irtibat ofislerinin bulunduğuillerle kalmayıp farklı illere de giderek bilinçlendirme çalışmaları gerçekleştiriyor.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Yazı işleri ve Kararlar Dairesi başkanı Mustafa Sayın’ı i makamında ziyaret eden LÖSEV yetkilileri, hasta yönlendirme konusunda eczanelerden de destek istedi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler  il Müdürü Rasim Bulut’a da yapılan çalışmalar anlatıldı. Kanserin önlenebilir olduğunu anlatmak adına okullarda seminer de veren yetkililer LÖSEV’ e kayıtlı ailelerin ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek amacıyla ve ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

SİZDE LÖSEV’E GÖNÜLLÜ OLUN!

Minicik bedenlerin verdikleri kocaman mücadelede hiçbir karşılık beklemeden desteğini esirgemeyen, yüreği sevgi dolu LÖSEV gönüllüleri tüm Malatya halkını, LÖSEV gönüllüsü olmaya davet etti. Kamuoyubilinçlendirme çalışmasına katılan LÖSEV gönüllüleri Kansere karşı mücadelede bireylere düşengörevler olduğuna dair farkındalığı arttırmayı ve sağlıklı yaşam modelleri oluşturmayı hedeflediklerini belirtti.

 

 

malatyatekhaber.com

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: lösev malatya, malatya haber
Yorumlar
Haber Yazılımı