Haber Detayı
15 Temmuz 2019 - Pazartesi 19:22
 
Keskin: Bazı resmi kurumlar ve bazı önemli STK’lar FETÖ’yü açıkça lanetleyemiyor
Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında vatandaşlara ve esnaflara Türk Bayrağı dağıtıldı. Keskin, “Belediyelerden beslenen, devletin binalarında, devletin konaklarında faaliyet gösteren dernekleri, vakıfları, sözde STK’ları maalesef FETÖ ile mücadele de göremiyoruz. Kripto deyince, FETÖ kırıntısı deyince bana kızıyorlar, o zaman çıkın kripto olmadığınızı gösterin.” Dedi.
GÜNDEM Haberi
Keskin: Bazı resmi kurumlar ve bazı önemli STK’lar FETÖ’yü açıkça lanetleyemiyor

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB)  tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında vatandaşlara ve esnaflara Türk Bayrağı dağıtıldı. Keskin, “Belediyelerden beslenen, devletin binalarında, devletin konaklarında faaliyet gösteren dernekleri, vakıfları,  sözde STK’ları maalesef FETÖ ile mücadele de göremiyoruz. Kripto deyince, FETÖ kırıntısı deyince bana kızıyorlar, o zaman çıkın kripto olmadığınızı gösterin.” Dedi.

MESOB Başkanı Şevket Keskin, Malatya’da, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren ve çok sayıda Esnaf Odası başkanı toplu olarak esnaflara ve vatandaşlara bayrak dağıtımı yaparak, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerine davet edildiler.

Keskin, “Herkes mert olsun ve tavrını göstersin. Bakıyorum, bazı resmi kurumlar ve bazı önemli STK’lar FETÖ’yü çıkıp kamuoyunun önünde açıkça lanetleyemiyor.  Kendi kurumlarını internet sayfasına 15 Temmuz ile ilgili mesaj koymuşlar, ama FETÖ’yü lanetleyen bir tane cümleleri yoktur. Hayırdır, kimden korkuyor bu resmi kurumlar?  Çıkın kamuoyunun önünde duruş gösterin, çıkın açıklamanızı kamuoyuna yapın. Niye korkuyorsunuz? Belediyelerden beslenen, devletin binalarında, devletin konaklarında faaliyet gösteren dernekleri, vakıfları,  sözde STK’ları maalesef FETÖ ile mücadele de göremiyoruz. Yazıklar olsun. Kripto deyince, FETÖ kırıntısı deyince bana kızıyorlar, o zaman çıkın kripto olmadığınızı gösterin.” ifadelerini de kaydetti.

 

malatyatekhaber.com-bülten

Kaynak: Editör:
Etiketler: Keskin:, Bazı, resmi, kurumlar, ve, bazı, önemli, STK’lar, FETÖ’yü, açıkça, lanetleyemiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı