Haber Detayı
09 Haziran 2018 - Cumartesi 17:51
 
KILIÇDAROĞLU MALATYA’YA GELİYOR
SİYASET Haberi
KILIÇDAROĞLU MALATYA’YA GELİYOR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Malatya’ya geliyor. CHP İl Başkanı Kiraz; “Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu STK,İş dünyası ve muhtarlarla toplantı yapıp, Doğanşehir ve Akçadağ’da halkla buluşacak ”dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 11 Haziran Pazartesi Günü Malatya’ya geliyor. Kılıçdaroğlu Malatya’da ESOB, TSO Ziyaretleri gerçekleştirip, iş dünyası temsilcileri, STK’lar ve Muhtarlar ile bir araya gelerek partisinin 24 Haziran Seçimlerindeki çalışmaları hakkında bilgiler verecek. Kılıçdaroğlu toplantının ardından Doğanşehir ve Akçadağ ilçelerini ziyaret edecek.

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’nin tarihi Malatya Mitinginin ardından Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’nun 24 Haziran seçimleri öncesi Malatya’ya gelişinin büyük önem taşıdığını belirtti. Kiraz, CHP Malatya İl Örgütü olarak seçim çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini ifade ederek, “Türkiye demokrasi tarihine geçen hamleler yaparak, parlamenter sistemin korunması, tek adam rejimine karşı ortak birlikteliğin sağlanması için her türlü fedakarlığı yapan sayın Genel Başkanımızı Malatya’da ağırlamak bizler için bir onurdur.”dedi.

“Bir ülkede demokrasinin gelişiminin en önemli yansıması Sivil Toplum Kuruluşlarının niceliği ve niteliğidir” diyen Kiraz, “Genel Başkanımız bu gerçekten hareketle Türkiye genelinde STK temsilcileri ile bir araya gelmektedir. Genel Başkanımızın ziyaretlerinde toplumun tüm kesimleri ile buluşup, CHP’nin seçim beyannamesini değerlendirmekte ve ülkeyi krizden çıkarma politikalarını değerlendirmektedir.Genel Başkanımız şehir merkezindeki ziyaretlerinin ve toplantıların ardından 15.00 de Doğanşehir, 16.00 da ise Akçadağ’da halkla buluşacaktır” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KILIÇDAROĞLU, MALATYA’YA, GELİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı