Haber Detayı
23 Haziran 2018 - Cumartesi 15:34
 
İnce Maltepe'de son mitingini yaptı
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, İstanbul'da dev bir kalabalığa hitap etti.
- Haberi
İnce Maltepe'de son mitingini yaptı

Muharrem İnce konuşmasına; "Yarın akşam Erdoğan seçilirse dolar yükselecek, Suriyeliler gelmeye devam edecek. Erdoğan kazanırsa telefonlarınız dinlenmeye devam edecek, korku düzeni devam edecek, kindar nesiller yetiştirecek. İnce kazanırsa üretim artacak, dolar düşecek, faizler inecek, euro inecek. " diye başladı. İnce'nin son mitingine ait konuşmaları işte şöyle;

" Herkesin Cumhurbaşkanı olacağım, herkesi kucaklayacağız. Polislerimize jandarmalarımız Ramazan ayında 40 derece sıcakta meydanları dolduran sizler, bebeklerini uyandırdığımız anneler...Bu 50 günlük süre içinde poşetleriyle gelip meydanları temizleyen siz değerli milletimiz. Bugüne kadar emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bütün valileri uyarıyorum. Siz Erdoğan'ın valisi değilsiniz. YSK, AA ve TRT, TRT sen benim mitingimi versen ne olur vermesen ne olur? Gözler yalan söylemiyorsa, sokaklar yalan söylemiyorsa bu iş oldu demektir. Suriye'ye hemen büyükelçi atayacağım. Sorunların çözümü için ilk adımı atacağım. 4 milyon Suriyeli davulla zurnayla Suriye'ye gidecek. "

İNCE YARGI BAĞIMSIZ OLACAK DEDİ

" Bağımsız ve tarafsız bir yargı için ne gerekiyorsa yapacağım. Tencereye dert değil et girmesi için bağımsız yargı şarttır. Özel hayatın gizliliğine kimse dokunamayacak. Size söz veriyorum hiç birinizin telefonu dinlenmeyecek. Namus sözü şeref sözü. Başkalarının telefonunu dinleyen ancak sapık olabilir."

 

HABERMERKEZİ

Kaynak: Editör:
Etiketler: Muharrem İnce, Maltepe'de, son, mitingini, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı