Haber Detayı
16 Kasım 2020 - Pazartesi 19:21
 
Hamzaoğlu'ndan Sosyal Medya Tepkisi
Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, doğru ve başarılı işler yapan isimlerin sosyal medyadan yıpratıldığını belirtirken: "Bugün Türkiye'de bir çok antrenörün sorunu bu. Eğer doğru işler yapıyorsanız bilin ki sosyal medya üzerinden sizi yıpratmaya çalışan ve sizi oradan gönderip yeniden sirkülasyon yaratıp oradan bir şekilde para kazanacak bir kesim var. Bunları konuşmazsak asırlık kulüpler kapanır gider. Benim insanlardan ricam buna alet olmasınlar." dedi.
SPOR Haberi
Hamzaoğlu'ndan Sosyal Medya Tepkisi

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, doğru ve başarılı işler yapan isimlerin sosyal medyadan yıpratıldığını belirtirken: "Bugün Türkiye'de bir çok antrenörün sorunu bu. Eğer doğru işler yapıyorsanız bilin ki sosyal medya üzerinden sizi yıpratmaya çalışan ve sizi oradan gönderip yeniden sirkülasyon yaratıp oradan bir şekilde para kazanacak bir kesim var. Bunları konuşmazsak asırlık kulüpler kapanır gider. Benim insanlardan ricam buna alet olmasınlar." dedi.

"ORADAN PARA KAZANACAK KESİMLER VAR"

YMS'nin youtube kanalına konuşan Hamzaoğlu: "Öyle bir kesim var ki futboldan nemalanıyor. Bunu herkes biliyor. Bu böyle olmasa kulüpler bu durumda olmaz. Şimdi siz gidip bir kulübün kasasındaki parayı koruyabiliyorsanız, o zaman siz hedefteki adamsınız. O yüzden biz gittiğimiz her kulübü sahiplendik. Her kulübe kendi kulübümüz gibi değer verdik. O kulübün maddi ve manevi zarar göreceği davranışlarda bulunmadık. Ama bu bazı insanların buradan sebeplenmesine engel oldu. Başarılı gidiyorsunuz ve sizi yıpratıp göndermeliler bir şekilde. Bu sadece benim için değil. Bugün Türkiye'de bir çok antrenörün sorunu bu. Eğer doğru işler yapıyorsanız bilin ki sosyal medya üzerinden sizi yıpratmaya çalışan ve sizi oradan gönderip yeniden sirkülasyon yaratıp oradan bir şekilde para kazanacak bir kesim var. Bunları konuşmazsak asırlık kulüpler kapanır gider. Benim insanlardan ricam buna alet olmasınlar." ifadelerini kullandı.

 

malatyatekhaber.com

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: yeni malatyaspor
Yorumlar
Haber Yazılımı