Haber Detayı
17 Eylül 2019 - Salı 17:47
 
Haluk Levent, Rabia Naz'ın babasına evini sattırmadı
Müzisyen Haluk Levent, Rabia Naz'ın babası Şaban Vatan'ın maddi sıkıntılarından dolayı evini satmasına izin vermedi. Levent, bazı iş insanlarıyla beraber Vatan'a yardım edecek.
GÜNCEL Haberi
Haluk Levent, Rabia Naz'ın babasına evini sattırmadı

Rabia Naz Vatan’ın babası Şaban Vatan, maddi sıkıntılar nedeniyle evini satışa çıkardı. Ardından müzisyen Haluk Levent devreye girdi ve evin satışı iptal edildi.

Çocuğu Rabia Naz Vatan’ı hâlâ aydınlatılamayan şüpheli bir ölümle kaybeden Şaban Vatan, evini internetten satışa çıkardı. Vatan, “Bunu yayınlamak için çok düşündüm. Başka çarem kalmadı. 21 Mart’ta yapılan akıl yargılamasından itibaren bütün ticaret yaşamımı mahvettiler. O günden itibaren aylarca ticaret yapamadım. Mecburen evimizi satışa çıkartmak zorunda kaldım. Mücadelemi ne pahasına olursa olsun vermem gerekiyor. Bir umutla yaz sezonunda işler düzelir sandım, maalesef ekonomik kriz süreci yaz sezonunu zor süreçlerle geçirmemize sebep oldu. Önemli olan süreçte engelleri aşmam. Evimizin satışı için yardımcı olursanız memnun oluruz” ifadelerini kullandı.

HALUK LEVENT DEVREYE GİRDİ

Müzisyen ve AHBAP Derneği Genel Başkanı Haluk Levent, Vatan’a Twitter’dan cevap verdi ve “Sana o evi sattırmayacağız! Biraz bekle abicim!” dedi. Şaban Vatan birkaç saat sonra yaptığı paylaşımda evin satışının iptal olduğunu duyurdu. Vatan “Değerli büyüklerim ve dostlarımız az önce Haluk Levent abimiz beni aradı. Allah ondan ve her zaman destekçisi olan iş adamlarından razı olsun. Evimizi satmayacağız. Haluk Levent abi bize yardım edecek. ‘Evi satmıyorsun gerekeni yapacağız hayırsever işadamlarıyla beraber’ dedi” ifadelerini kullandı. (gazeteduvar)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Haluk, Levent,, Rabia, Naz'ın, babasına, evini, sattırmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı