Haber Detayı
12 Ocak 2020 - Pazar 11:21
 
Gevrek'ten Guilherme Açıklaması
BTCTurk Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek katıldığı bir Televizyon programında, Guilherme'nin transferi ile ilgili olarak: "Guilherme bizim sözleşmeli futbolcumuz. Dün çıkan haberlere rağmen bizim oyuncumuzdu. Görüşme yaptığını biliyorduk." dedi.
SPOR Haberi
Gevrek'ten Guilherme Açıklaması

BTCTurk Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek katıldığı bir Televizyon programında, Guilherme'nin transferi ile ilgili olarak:  "Guilherme bizim sözleşmeli futbolcumuz. Dün çıkan haberlere rağmen bizim oyuncumuzdu. Görüşme yaptığını biliyorduk."  dedi.

İsmi Fenerbahçe ve Beşiktaş'la anılan YMS'nin başarılı oyuncusu Guilherme'nin transferiyle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Adil Gevrek: "Guilherme bizim sözleşmeli futbolcumuz. Dün çıkan haberlere rağmen bizim oyuncumuzdu. Görüşme yaptığını biliyorduk. Bizden izinde aldılar ama yönetimin bize izah etmemesi doğru değil demiştik. Ama şu anda kampta ve bizim oyuncumuz. Bizi üzen taraf bizim Salı günü maçımız var oyuncumuzun da bu şekil olması doğru değil. Bir transfer görüşmesi yapılacaksa bunun tik kurallar içinde yapılması gerekirdi. Başka kulüplere transferi konusunda net bir görüşme olmadan bir şey söylemek doğru olmaz" dedi.

 

 

malatyatekhaber.com

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: guilherme, adil gevrek, yeni malatyaspor, malatya haber
Yorumlar
Haber Yazılımı