Haber Detayı
07 Mayıs 2019 - Salı 13:00
 
Erdoğan'dan İş Adamlarına Gözdağı: Herkes haddini bilecek
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuştu. Erdoğan, YSK’nın İstanbul seçimlerini iptal kararına destek verdi. Erdoğan'ın iş adamlarını hedef alan sözleri dikkat çekti. Erdoğan, "Herkes haddini bilecek. İş adamı mısın, sen işini yap. Bizim de size bakışımız ona göre değişecektir" ifadelerini kullandı.
GÜNDEM Haberi
Erdoğan'dan İş Adamlarına Gözdağı: Herkes haddini bilecek

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuştu. Erdoğan, YSK’nın İstanbul seçimlerini iptal kararına destek verdi.  Erdoğan'ın iş adamlarını hedef alan sözleri dikkat çekti. Erdoğan, "Herkes haddini bilecek. İş adamı mısın, sen işini yap. Bizim de size bakışımız ona göre değişecektir" ifadelerini kullandı.

Erdoğan'ın konuyla ilgili konuşmsı şöyle:

"Perde arkasından sinsice operasyon yürütenleri, sahada kendisine yer açmaya çalışanların hepsini biliyoruz. En küçük bir projeleri, hazırlıkları, niyetleri varsa biz bunu bozacağız. Ülke yönetimine el koymayı hesaplayan karanlık odaklara bekledikleri fırsatı vermeyeceğiz. Bazı iş adamı grupları, dün açıklanan bu karardan sonra baktım ki garip garip açıklamalar yapıyor. Bu tavırlarınızla normalleşmeyi konuştuğumuz dönemde, seçim hukukunun işletildiği bir yerde bu açıklamaları yaparsanız anormalleşme gelir. Yanlış yapıyorsunuz, herkes önce haddini bilecek. Herkes bildiği işi yapacak.

- Bazı iş adamları grupları dün açıklanan bu karardan sonra baktık ki garip garip açıklamalar yapıyorlar. Sizler, seçim hukukun işletildiği bir yerde böyle bir açıklamayı yaparsanız, işte bunlar normalleşmeyi getirmez. Bunlar anormalleşmeyi getirir. Önce herkes haddini bilecek. İş adamı mısın, sen işini yap. Bizim de size bakışımız ona göre değişecektir."

 

 

malatyatekhaber.com

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erdoğan'dan, İş, Adamlarına, Gözdağı:, Herkes, haddini, bilecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı