Haber Detayı
21 Haziran 2018 - Perşembe 17:25
 
Erdoğan: 35 Önemli İsmi Orada Bitirdik
SİYASET Haberi
Erdoğan: 35 Önemli İsmi Orada Bitirdik

24 Haziran seçimleri öncesi Kahramanmaraş'ta konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Kandil’i 20 uçakla 10 önemli noktayı ve bunların liderler toplantısını yakaladık. İkinci operasyonda o liderler toplantısında 35 tane önemli isimi orada bitirdik" dedi.

Kahramanmaraş'ta büyük bir kalabalığa hitap eden Erdoğan: "Şimdi birileri çıkacak ne diyecek? Fotoşop diyecekler. Montaj iftirası atacaklar. Bu sevdayı bindirilmiş kıtalar diyerek aşağılamaya çalışacaklar. Burada montaj var mı Maraş? Burada fotoşop var mı Maraş? Medya kaydını iyi al bu meydanda aşk var aşk. Bu meydanda muhabbet var muhabbet. Bu meydanda Allah için sevme var sevme. Ben sizlere sevdalıyım." dedi.

CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'yi eleştiren Erdoğan: "Son günlerde Bay Muharrem ile ilgili çıkanları duyuyorsunuz değil mi? Bunlarda her numara var mı? Adam dershane işletmiş, oradaki görevlilerin sigorta primini ödememiş ya. Daha ne diyeyim ya? Bu adamlara bu ülke teslim edilebilir mi? Onun için bunlara bir Osmanlı tokadı gerekir." şeklinde konuştu.

İkinci kandil operasyonunun liderler toplantısına denk geldiğini belirten Erdoğan: "Kandil’i 20 uçakla 10 önemli noktayı ve bunların liderler toplantısını yakaladık. İkinci operasyonda o liderler toplantısında 35 tane önemli isimi orada bitirdik. Biz sizin gibi Amerika’dan gelecek telefonları beklemiyoruz. Kararımızı verdiğimiz zaman adımımızı atarız. Afrin’de işi bitirdik Cerablus’ta işi bitirdik. Şimdi Menbiç terör örgütünden boşaltılıyor. Orada bizim zırhlı taşıyıcılarımız var." dedi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erdoğan:, 35, Önemli, İsmi, Orada, Bitirdik,
Yorumlar
Haber Yazılımı