Haber Detayı
13 Mart 2021 - Cumartesi 11:44
 
Ekrem İmamoğlu'ndan Malatya'ya Destek
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Arapgir Belediyesi'nin düzenlediği Fotokamp etkinliğine sponsor olurken ayrıca yeni yaşam merkezi rekreasyon ve kent donatıları projesi başta olmak üzere birçok projeyede destek verecek.
GÜNDEM Haberi
Ekrem İmamoğlu'ndan Malatya'ya Destek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi,  Arapgir Belediyesi'nin düzenlediği Fotokamp etkinliğine sponsor olurken ayrıca yeni yaşam merkezi rekreasyon ve kent donatıları projesi başta olmak üzere birçok projeyede destek verecek.

Desteklerle ilgili  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu bir görüşme gerçekleştirirken görüşmede CHP Malatya Eski il Başkanı Celal Berktaş'ta bulundu. Florya'da gerçekleştirilen görüşmeyle ilgili değerlendirmede bulunan  Cömertoğlu "Malatya özelinde yaptığımız çalışmalar ve ihtiyaçlarımız konusunda taleplerimizi iletip, Arapgir’e davet ettik. İlgili ekibin de hazır bulunduğu toplantıda bu yıl 8- 11 Temmuz’da yapmayı planladığımız Fotokamp etkinliğimizin ana sponsorluğu, yeni yaşam merkezi rekreasyon ve kent donatıları projesi başta olmak üzere tam destek talimatları neticesinde birimleriyle çalışmaya başladık. Ayrıca belediyemize hibe edilen kâr küreme, yol yıkama ve solo otobüs başta olmak üzere destekleri için teşekkürlerimizi sunarak güven içinde diğer belediyelerimize ziyaretle İstanbul’un soğuk havasında sıcak yaklaşımlarla ısındık." ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

malatyatekhaber.com

Kaynak: () - habermerkezi Editör: malatyatekhaber
Etiketler: ekrem imamoğlu,
Yorumlar
Haber Yazılımı