Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 11:27
 
Belediye Başkanları AK Parti'ye Katılıyor..Gözler Malatya'da
"AK Parti güç kaybediyor" görüntüsünü ve teşkilatlardaki moral bozukluğunu ortadan kaldırmak amacıyla AK Parti'nin 100'e yakın bağımsız, CHP'li, Saadet Partili ve İYİ Partili Belediye Başkanlarını partisine katacağı iddia edilmişti.
GÜNDEM Haberi
Belediye Başkanları AK Parti'ye Katılıyor..Gözler Malatya'da

"AK  Parti güç kaybediyor" görüntüsünü ve teşkilatlardaki moral bozukluğunu ortadan kaldırmak amacıyla AK Parti'nin 100'e yakın bağımsız, CHP'li, Saadet Partili ve İYİ Partili Belediye Başkanlarını partisine katacağı iddia edilmişti.

"AK  Parti güç kaybediyor" görüntüsünü ve teşkilatlardaki moral bozukluğunu ortadan kaldırmak amacıyla AK Parti'nin 100'e yakın bağımsız, CHP'li, Saadet Partili ve İYİ Partili Belediye Başkanlarını partisine katacağı iddia edilmişti. Belediye Başkanlarının AK Parti'ye katılımlarıyla ilgili ise bugün yaşanan gelişmede 5 Belediye Başkanının AK Parti'ye katılacağı iddia edildi. Belediye Başkanlarının törenle AK Parti'ye katılacağı iddia edilirken  bu isimlerim 2’si bağımsız, 1’i CHP’li, 1’i İyi Parti’li, 1’i SP’li 5 belediye olduğu konuşuluyor. 

Belediye Başkanlarının AK Parti'ye katılacağı konuşulurken gözler Malatya'ya çevrildi. Özellikle Bağımsız Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan'ın bu süreçte tekrar eski partisine dönüp dönmeyeceği merak konusu olurken CHP'li Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu'nun ise artık eski partisine sıcak bakmadığı biliniyor.

 

 

 

malatyatekhaber.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: ak parti malatya, malatya haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı