Haber Detayı
03 Haziran 2019 - Pazartesi 16:55
 
BBP Yeşilyurt Kadın Kolları Başkanı Dinçer'den Bayram Mesajı
GÜNDEM Haberi
BBP Yeşilyurt Kadın Kolları Başkanı Dinçer'den Bayram Mesajı

Büyük Birlik partisi Malatya Yeşilyurt Kadın Kolları Başkanı Nurcan DİNÇER Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan DİNÇER mesajında şu ifadelere yer verdi: “Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, toplumsal barışın daha da güçlenmesine, küskünlerin barışmasına, sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının zirveye ulaşmasına yaptığı katkıları dolayısıyla, fert ve toplum hayatımızda özel bir yere sahip, müstesna günlerimizden birisi olan Ramazan Bayramına, milletçe, huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı; birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği; dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu; insanların kaynaşmasına ve barışın tesisine
aracılık eden ulvi ve müstesna günlerdir. Bayramda, başta anne ve babalarımız, eşimiz, akrabalarımız olmak üzere tüm dostlarımızı ve komşularımızı unutmayalım. Onların yanında olduğumuzu, sevinç ve kederlerimizi, sıkıntılarımızı paylaşmaya hazır olduğumuzu gösterelim. Çevremizde bulunan yoksul, kimsesiz ve yetimlere, kahraman gazilerimize ve aziz şehitlerimizin ailelerine de daha özenle kucak açalım.
Bu düşüncelerle Malatyalı hemşerilerimizin, Aziz Milletimizin ve Türk-İslam alemi´nin Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, Türk-İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini Yüce Allah´dan niyaz ediyorum dedi.

 

 

bülten

Kaynak: Editör:
Etiketler: BBP, Yeşilyurt, Kadın, Kolları, Başkanı, Dinçer'den, Bayram, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı