Haber Detayı
05 Nisan 2021 - Pazartesi 00:20
 
Ayse Alpaslan İstifa Etti
15 Temmuz Milli İrade Ocakları Derneği Kadın Kolları Başkanı Ayşe Alpaslan 2018 yılından beri sürdürdüğü görevinden istifa ettiğini açıkladı.
GÜNDEM Haberi
Ayse Alpaslan İstifa Etti

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Derneği Kadın Kolları Başkanı  Ayşe Alpaslan 2018 yılından beri sürdürdüğü görevinden istifa ettiğini açıkladı. 

2018 yılından beri 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Derneği Kadın Kolları Başkanı görevini sürdüren ve yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Ayşe Alpaslan, Genel merkez tarafından kadın kollarının yapacağı çalışmaların kısıtlandığını söyleyerek istifa etti.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Alpaslan: "2018 yılından 2021 yılına kadar Kadın Kolları Genel Başkanlığını yapmış olduğum 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Derneğinde gece gündüz, yaz kış ve pandemi demeden 3 yıl süresince vermiş olduğum onurlu mücadelemizin tek amacı devletimizin birliği, halkımızın refahı, ezanımız dinmesin,  bayrağımız inmesin anlayışıyla özverili bir şekilde teşkilatimla birlikte çalıştım.Son zamanlarda 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Merkez Yönetim Kurulu tarafından, Kadın Kolları olarak yapacağımız çalışmalar hakkında kısıtlama yapmaya çalışmaları nedeniyle şahsım ve bana bağlı olan kadın kolları teşkilâtımın verimli çalışma yapamayacağı ortaya çıkmıştır. Bu şartlarda 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Kadın Kolları Genel Başkanlığından ve üyelik görevimden istifa ediyorum." ifadelerini kullandı.

 

malatyatekhaber.com

 

Kaynak: () - habermerkezi Editör: malatyatekhaber
Etiketler: malatya haber, ayşe alpaslan
Yorumlar
Haber Yazılımı