Haber Detayı
19 Haziran 2018 - Salı 15:58
 
ASİLTÜRK: MİLLİ GÖRÜŞÜN TEK TEMSİLCİSİ SAADET PARTİSİDİR
SİYASET Haberi
ASİLTÜRK: MİLLİ GÖRÜŞÜN TEK TEMSİLCİSİ SAADET PARTİSİDİR

Saadet Partisi 24 Haziran seçimi kapsamında çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Partinin 1. Sıra milletvekili adayı Mehmet Kaya Asiltürk, ayakkabıcılar çarşısını ziyaret ederek esnaflarla bir araya geldi. Asiltürk, daha önceki seçimlerden bugüne vatandaşların fikirlerinin değiştiğini söyledi.

Saadet Partisi’nde seçim çalışmaları sürüyor. Partinin 1. Sıra milletvekili adayı Mehmet Kaya Asiltürk ve partililer Malatya’nın Hamidiye Mahallesi’nde bulunan ayakkabıcılar çarşısını ziyaret etti.

Milletvekili adayı Asiltürk, esnafla ve vatandaşlarla tek tek selamlaşarak sorun ve taleplerini dinledi.

“VATANDAŞLARIN TERCİHLERİNİN DEĞİŞTİĞİNİ GÖRÜYORUZ”

Vatandaşların önceki seçimlerden bugüne kadar fikirlerinin yüzde yüz değiştiğini belirten Asiltürk,“5 gün sonra inşallah sandıklar kurulacak vatandaşlar tercihlerini sandıklara yansıtacak. Kardeşlerimizin daha önceki seçimlerden bugüne kadar yüzde yüz şekilde fikirlerini değişmiş olarak görüyoruz.” İfadelerini kaydetti.

“MİLLİ GÖRÜŞÜN TEK TEMSİLCİSİ SAADET PARTİSİ”

Asiltürk, vatandaşların doğru tercihi yapacağını ifade ederek, Milli görüşün tek adresinin Saadet Partisi olduğunu yineledi. Asiltürk, “Vatandaşların ülkede birliğin, kardeşliğin tesisi için ötelemenin ve ayrıştırmanın ortadan kalkması için özellikle ekonomik sıkıntının ortadan kalkması, işsizliğin çözümü için tercih yapacaklarını görüyoruz. Bununda adresi yalnızca Saadet Partisi, Milli Görüşün tek temsilcisi olduğunu kendilerine iletiyoruz. Kendileri de zaten bir önceki yıllarda Milli Görüş partilerinin kendilerine yaptıklarını biliyorlar. Tercihleri de Saadet Partisi olarak sandığa yansıyacaktır diye ümit ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ASİLTÜRK:, MİLLİ, GÖRÜŞÜN, TEK, TEMSİLCİSİ, SAADET, PARTİSİDİR,
Yorumlar
Haber Yazılımı