Haber Detayı
03 Şubat 2020 - Pazartesi 16:46
 
AK Parti'den Erken Seçim Hamlesi
SİYASET Haberi
AK Parti'den Erken Seçim Hamlesi

Siyasette “erken seçim” iddiaları konuşulurken AK Parti belediye başkanlarının ardından belediye meclis üyelerini kampa alıyor.  
 

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNİ EĞİTİM KAMPINA ALIYOR


AK Parti, Genel Merkez’de belediye meclis üyeleri ile eğitim programına başladı.

Parti Genel Merkezi’nde gerçekleşen eğitim programının ilkine Bingöl, Diyarbakır, Muş ve Şırnak Belediye Meclis üyeleri katıldı.

VATANDAŞIN BEKLENTİLERİ TESPİT EDİLECEK

Meclis Üyeleri Eğitim Toplantısı’nda Meclis üyelerinin aracılığıyla vatandaşın beklenti ve talepleri not ediliyor. Bir anlamda illerin fotoğrafı çekilecek. Vatandaşın sorunları, istekleri ve beklentileri ortaya çıkarılacak.

AK Parti belediye meclis üyeleri ile eğitim toplantısını belirli periyotlarla sürdürecek.

BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR ANLATILIYOR

AK Parti daha önce belediye başkanlarını eğitim kampına almıştı, şimdi de peyderpey Meclis üyeleri ile eğitim programı başladı.

Toplantıda hem mevzuat eğitimi hem etik kurallarla ilgili geniş kapsamlı eğitim veriliyor. Meclis üyelerine dikkat etmeleri gereken hususlar ve hassasiyetler aktarılıyor.

BELEDİYE BAŞKANLARINA LİDERLİK, ETKİLİ İLETİŞİM EĞİTİMLERİ VERİLDİ

AK Parti belli aralıklarla yaptığı Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantılarında da belediye başkanlarına liderlik, halkla ilişkiler, etkili iletişim, kaynak geliştirme, mevzuat, bütçe ve personel yönetimi alanında uzmanlar tarafından eğitimler vermişti.

 

 

tarafsizhaberajansi.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti'den, Erken, Seçim, Hamlesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı