Haber Detayı
20 Haziran 2018 - Çarşamba 19:09
 
Ağbaba ve Çalık'tan Taziye Mesajı
Hakkari Çukurca'da terör örgütü PKK'nın askeri araca roketli saldırı yapması sonucu 2 asker şehit oldu 1 askerde yararlandı. Şehit askerlerden Malatyalı Piyade Sözleşmeli Onbaşı Ali Seydi Özdemir için CHP Malatya Milletvekili adayı Veli Ağbaba ve Ak Parti Milletvekili adayı Öznur Çalık tarafından taziye mesajı yayınlandı.
GÜNDEM Haberi
Ağbaba ve Çalık'tan Taziye Mesajı

Hakkari Çukurca'da terör örgütü PKK'nın askeri araca roketli saldırı yapması sonucu 2 asker şehit oldu 1 askerde yararlandı.  Şehit askerlerden Malatyalı Piyade Sözleşmeli Onbaşı Ali Seydi Özdemir için CHP Malatya Milletvekili adayı Veli Ağbaba ve Ak Parti Milletvekili adayı Öznur Çalık tarafından taziye mesajı yayınlandı. 
 
Öznur Çalık'ın Şehit Piyade Sözleşmeli Onbaşı Ali Seydi Özdemir'in taziye mesajı:
 
"Hakkari Çukurca’da eli kanlı terör örgütü PKK’nın askeri araca roketli saldırısı sonucu 2 askerimiz şehit olmuş, 1 askerimiz de yaralanmıştır. 
 
Şehit ateşi bir kez daha yüreklerimizi yakmış,hemşehrimiz Piyade Sözleşmeli Onbaşı Ali Seydi Özdemir yapılan hain saldırıda şehadete yürümüştür.
 
Yıllardır ülkemizde alçak saldırılarla güvenlik mensuplarımızı ve sivillerimizi hedef alan PKK, kan dökmeye ve vahşet sergilemeye devam etmektedir. Terör olaylarıyla bu milleti yıldırmaya çalışanlara cevabımız nettir. Terörün kökünü kurutacağız! Topraklarımızın bir karışında, sınırlarımızın yanında bu fitne ve alçak yuvalanmalara asla izin vermeyeceğiz. Bunu milletçe birlikle ve beraberlikle sağlayacağız.
 
Malatya başta olmak üzere Tüm Türkiye’yi derin bir acı ve eleme boğan bu menfur olayda şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum. Saldırıda yaralanan askerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağolsun…"
 
Veli Ağbaba'nın şehit Piyade Sözleşmeli Onbaşı Ali Seydi Özdemir için taziye mesajı:
"Hakkari Çukurca’da teröristlerin askeri araca roketli saldırısında iki askerin şehit olduğunu, bir asker yaralandığını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Maalesef aylardır ne terör saldırıları sonlandırılıyor, ne de şehit haberlerinin önüne geçilebiliyor. Ülkece daha fazla şehit haberi değil, teröre karşı gerekli önlemlerin alındığı haberini duymak istiyoruz. Toplumsal barışın sağlanması için her zamankinden daha çok birliğe, beraberliğe ve sağduyuya ihtiyacımız var"
 
 
 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Ağbaba, ve, Çalık'tan, Taziye, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı