Haber Detayı
04 Kasım 2019 - Pazartesi 00:15
 
Adil Gevrek'ten Sert Açıklama: YMS'nin Önünü Kesmek İstiyorlar
2-2 biten Kasımpaşa-BTCTurk Yeni Malatyaspor maçı hakkında TRTSpor'a değelendirmelerde bulunan BTCTurk Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek: "Futbolun içinde kazanmak var, kaybetmek var. Fakat bugün hakeme bakınca kötü niyetli demek istemiyorum ama sanki Malatyaspor'un önünü kesmek istiyorlar" dedi.
SPOR Haberi
Adil Gevrek'ten Sert Açıklama: YMS'nin Önünü Kesmek İstiyorlar

2-2 biten Kasımpaşa-BTCTurk Yeni Malatyaspor maçı hakkında TRTSpor'a değelendirmelerde bulunan BTCTurk Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek: "Futbolun içinde kazanmak var, kaybetmek var. Fakat bugün hakeme bakınca kötü niyetli demek istemiyorum ama sanki Malatyaspor'un önünü kesmek istiyorlar" dedi.

Maç sonrası yaşananlarla ilgili değerlendirmelerde bulunun Gevrek:  "Bende çocukları tebrik emek için gitmiştim soyunma odasına ama maalesef bir kargaşa vardı. Sahanın içinde tartışmalar olur ve bunlar normal şeylerdir. Sahanın içinde olan sahanın içinde kalması gerekir. Ama olayların soyunma odasına kadar taşınması bizi gerçekten üzdü. Oradaki bir oyuncunun gelipte Yeni Malatyaspor soyunma odasını basması bizi derinden üzdü. Biz soyunma odasındayken o ara ben görmedim ama Veysel Johovic'e saldırmış ve ister istemez bir kargaşa oldu. Tabi biz Veysel'i sakinleştirip, korumaya alıştık. Sonuçta bir tek başına orada. Yine de Veysel' bir şey olmasını istemedik ve onu oradan koruyarak çıkardık." dedi.

Saha içinde yaşananlarla ilgili bir değerlendirmede bulunan Gevrek: "Futbolun içinde kazanmak var, kaybetmek var. Fakat bugün hakeme bakınca kötü niyetli demek istemiyorum ama sanki Malatyaspor'un önünü kesmek istiyorlar. Robin'in kırmızı kartı gerçekten ağır bir karar. Hakemler tabii hata yapıyor ama o kadar çok hata yaptı ki Kasımpaşa'ya mı kaybettik hakemlere mi kaybettik bilemiyorum. Çok ciddi bariz hataları oldu. Sergen hoca çok sakin duran bir hoca. Hakemin şahsi davrandığını düşünüyorum" şeklinde konuştu.

 

 

malatyatekhaber.com

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: adil gevrek,
Yorumlar
Haber Yazılımı