Haber Detayı
20 Mart 2020 - Cuma 23:46
 
Adil Gevrek: Ligler Tescil Edilsin
Türkiye'de liglerin ertelenmesinin ardından Kulüpler Birliği telekonferans yöntemiyle toplandı ve 18 kulüp başkanının görüşleri alındı.
SPOR Haberi
Adil Gevrek: Ligler Tescil  Edilsin

Türkiye'de liglerin ertelenmesinin ardından Kulüpler Birliği telekonferans yöntemiyle toplandı ve 18 kulüp başkanının görüşleri alındı. 

Süper Lig ne zaman başlayacak?

Futbolarena'da yer alan habere göre, Kulüpler Birliği toplantısında liglerin başlama tarihiyle ilgili birçok kulüp başkanının görüşü alındı. Farklı farklı görüşlerin iletildiği toplantıda, liglerin tescil edilme önerisi de getirildi. 

YENİ MALATYASPOR BAŞKANI ADİL GEVREK'TEN LİGLER TESCİL EDİLSİN ÖNERİSİ
Süper Lig'de şu anda 15. sırada yer alan ve kötü günler geçiren BTCTurk Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, eğer işlerin yolunda gitmemesi durumunda liglerin tescil edilmesi yönünde bir öneri sundu.

Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil ise beIN Sports'a verdiği röportajda bu olasılığın en son ve "İnşallah böyle bir şey yaşamayız" dediği senaryo olarak aktardı. 

Öte yandan geçtiğimiz günlerde TFF'ye ziyarette bulunan Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'in benzer öneride bulunduğu fakat Nihat Özdemir'in ortak paydada buluşulmaması halinde verebilecek bir karar olmadığını söylediği öğrenildi. 

31 MAYIS'TA SÖZLEŞMESİ BİTECEK FUTBOLCULAR

Türkiye Futbol Federasyonu,  UEFA ve FIFA ile başvurarak, görüşecek. Kiralık ve sözleşme süreleri Mayıs sonunda kontratı bitecek olan oyuncuların sözleşmeleri için TFF, Uefa ve FIFA ile görüşme gerçekleştirecek. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: adil gevrek, malatyaspor
Yorumlar
Haber Yazılımı