Haber Detayı
27 Eylül 2019 - Cuma 13:05
 
Adil Gevrek'den Elazığspor'a Destek
Elazığspor destek için 23 bin adet hedefiyle başlanan forma satışı kampanyasında rakam 40 bin 58'e ulaştı. Btc Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'de destek için forma alanlar arasında yer aldı.
SPOR Haberi
Adil Gevrek'den Elazığspor'a Destek

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından Elazığspor'a destek amaçlı 23 bin adet forma satışı için kampanya başlatıldı. Elazığ Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde kentteki yerel televizyonların da canlı yayın desteği verdiği bir program düzenlendi. İl protokolü, siyasiler, spor camiası ve taraftarların katıldığı Elazığspor'a destek kampanyasında yaklaşık 5 saatte 40 bin 58 forma satılarak beklenenin üzerinde bir hedefe ulaşıldı. Bu kapsamda destek amaçlı birçok kişi forma aldı. Forma alanlar arasında Btc Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'de yer aldı. Gevrek 544 forma alarak kulübe destek oldu. Destek kampanyasında ayrıca  AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ ile Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 2 bin 323’er, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ise 2 bin adet, Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz; bin 58, Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak da 500 tane forma alarak, Elazığspor’a destek oldu. Teknik direktörlerden İbrahim Üzülmez, Okan Buruk ve Bayram Bektaş da forma alarak kampanyaya katılan isimler oldu.

Gecede ayrıca iş adamı Ömer Çetin; bin 323, Vali Çetin Oktay Kaldırım; bin 230, Mustafa Tetik; bin 223, İçişleri eski Bakanı Mehmet Ağar, Elazığ Ticaret Odası, İbrahim Taşel, Yasemin Açık, Elazığspor yönetim kurulu üyeleri, Elazığspor teknik heyeti ile futbolcular ve Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Suat Öztürk de bin 23'er forma ile kulübe katkı sağladı.

Yine çok sayıda kişi telefonlarla düzenlenen forma kampanyasına katılarak destek oldu. 100 TL olan formalardan toplamda 40 bin 58 satış rakamı yakalanarak ciddi bir maddi kaynak oluşturuldu.

Kaynak: (habermerkezi) - habermerkezi Editör:
Etiketler: Adil, Gevrek'den, Elazığspor'a, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı