Haber Detayı
22 Haziran 2018 - Cuma 13:25
 
A Haber İnce haberini kendi fotoğrafıyla yalanladı
A Haber Muharrem İnce'nin 15 Temmuz gecesi yakınlarıyla tavla oynadığını iddia etti.
- Haberi
A Haber İnce haberini kendi fotoğrafıyla yalanladı

A haber Muharrem İnce'nin 15 Temmuz gecesi yakınlarıyla tavla partisi yaptığını iddia etti. Ancak, Ahaber tarafından paylaşılan görselde Muharrem İnce'nin ve çevresindekilerin kışlık mont ile oyun oynarken çekilmiş fotoğrafı dikkat çekti. Akıllara ''Muharrem İnce temmuz sıcağında montla mı geziyor'' sorusunu getirdi. 

İŞTE A HABER'İN İDDİA ETTİĞİ HABER:

"Cumhuriyet Halk Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı 'nin Fetullahçı Terör Örgütü'nce gerçekleştirilen 15 Temmuz kanlı darbe girişimi gecesi nerede olduğu sır gibi saklanıyordu. SABAH, İnce'nin o gece nerede olduğunun sırrını çözdü. Muharrem İnce'nin o gece CHP Yalova İl Genel Meclis Üyesi kardeşi Hüseyin İnce ile birlikte Balıkesir'deki yazlıkta tavla oynadıkları öğrenildi. İnce'nin yakınlarının anlattığına göre, o gece İnce ve kardeşi tavla oynarken darbe girişimi olduğunu öğrendi.

Muharrem İnce'nin eşinin de Balıkesirli olduğu biliniyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ihanet girişimine karşı halkı meydanlara davet ettiği dakikalarda İnce'nin aynı yazlıkta evde bulunduğu öğrenildi. "

Kaynak: Editör:
Etiketler: A, Haber, İnce, haberini, kendi, fotoğrafıyla, yalanladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı